Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Rendeszeti szakkozepiskolaba...

A Rendeszeti szakkozepiskolaba szeretnek jelentkezni, de elotte meg kell csinalnom az erettsegit. Muszaj lenne 2 eves felkeszito tanfolyamra jarnom hogy letudjak erettsegizni? Nem lehetne valahogy rovidebb ido alatt leeretsegizni?

Figyelt kérdés
Letoltottem az erettsegire a dolgokat. Ha itthon megtanulnam amit kell, akkor is kene felkeszitore jarnom? Angolul tudok mert angliaban tanultam, tortenelem mindig erdekelt, matek konnyu, a magyar nyelvtant kene csak jobban es kicsit a tortenelmet.

2013. ápr. 23. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért ez nem így van. Attól függ hogy gimibe mennyi évet jártál vagy szakközépbe. Ha szakmunkásba jártál akkor is kell járnod minimum 2 évet előkészítőre, de egy bizonyos összeggel szerintem meglehet oldani azt is hogyan tehesd le hamarabb az érettségit, de azért 1 évet áldozz a tanulására legalább. Különösebben a matekra mert rohadtul nem olyan könnyű mint amilyennek hiszed, még a 4-5 ös tanulóknak is kell legalább 4-5 hónap hogy felkészűljenek egy matek érettségire, mert előre nem tudni mit kérnek pontosan, és a témakörökből bármilyen nehézségűt is kérhetnek érettségin ezt ne feledd. És a több tárgynál is így igaz.
2013. ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. 2 evet tanultam Kozszolgalatot Angliaban. Diplomam van de csak Angliaban ervenyes, de en Magyarorszagon akarok elni es azert dontottem ugy hogy megcsinalom az erettsegit es aztan Rendor Szakkozep. Na akkor itthon jol at tanulgatom amit csak lehet es 1 evet meg elvegzek felkeszitot az erettsegire. Szerintem igy jo lenne.
2013. ápr. 24. 15:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!