Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes ezek közül tanulni...

Érdemes ezek közül tanulni valamit?

Figyelt kérdés

Érdekel az emberekkel való munka, de nem szeretnék tanár lenni, vagy ilyesmi. A jegyeim egész jók, jövőre érettségizek, most egyelőre csak nézegetem, hogy mi az, amivel szívesen foglalkoznék.

A kommunikáció és médiatudomány, a politikatudomány, és a szociológia ami érdekel. Esetleg a nemzetközi tanulmányok. Viszont tudom, hogy ahhoz kell nyelveket beszélni, (2 élő idegen nyelvből kell B2 komplex nyelvvizsga) és angolból hamarosan tervezek is egyet, ha pedig arra mennék, akkor szerintem halasztanék egy évet, és az alatt dolgoznék, és vagy németet, vagy egy új nyelvet tanulnék. A német elég nehéz nekem, pedig főnyelvként azt tanultam. Mondjuk lehet, hogy egy B2-t össze tudnék hozni belőle. Ti mit tanácsoltok? 17/F



2018. febr. 19. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Nem érdemes
2018. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a gondban vagyok én is. Február óta találtál valami megoldást?
2018. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!