Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ipari terméktervező mérnöki!...

Ipari terméktervező mérnöki! Lehet menni erre a mesterre logisztikai mérnöki Bsc-ről?

Figyelt kérdés

"A mesterképzésbe történő belépésnél előzményként elfogadott szakok:


Teljes kreditérték beszámításával vehető figyelembe: az ipari termék- és formatervező mérnöki alapképzési szak.


Továbbá: a gépészmérnöki, a mechatronikai mérnöki, a könnyűipari mérnöki, az anyagmérnöki, a közlekedésmérnöki, a faipari mérnöki, a villamosmérnöki, az építőmérnöki, az építészmérnöki és a műszaki menedzser alapképzési szak."


Itt ugyan nincs megnevezve, de arra gondoltam, hogy esetleg azért, mert elég új szak...

Különben nekem elég furcsa, hogy közlekedésmérnöki bezzeg beszámítható.


2018. febr. 21. 09:56
 1/5 Vodafonelive ***** válasza:

Érdemes bemenni a kiszemelt intézmény TO-jára ahol eligazítanak. Mutatni kell a tantárgyaidat, tematikáját. És ők összeszámolják, hogy miből mennyi kreditet viszel, a maradékot meg MSc-n kell bepótolni a BSc-sekkel.

Mellesleg ha mérnökiről mész mérnökire még mindig több eséllyel nyerhetsz felvételt, mintha mérnökiről valamilyen közgazdasási MSc-re mész(ahova kb. ugyan úgy felvesznek ha plusz krediteket teljesítesz).

2018. febr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet rá esélyed, érdeklődj a sulinál. Mondjuk ezt a szakot sose értettem. Ha valamit tervezni kell pl: gép vagy egyéb eszközök gyártásában ( akár formailag vagy szerkezetileg ) sztem a cégek inkább egy gépészet bízzák a melót mint a formatervezői. Felvin jelzett átlagkeresetek alapján ez így is lehet
2018. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2. nem tudom mit néztél, de "A szakon végzettekről jelenleg még nem rendelkezünk diplomás pályakövetési eredményekkel, vagy a végzett hallgatók alacsony létszáma miatt az eredményekből nem kapható releváns információ."


Azért köszi! Mindkettőtöknek ment a pont.

2018. febr. 21. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdemes bemenni, és lehetséges hogy fel is vesznek, de amilyen tárgyad hiányzik azt majd külön kell pótolni vizsgával.


Gondolok itt műszaki rajzra, ami szerintem nem volt logisztikán. Tehát esélyes hogy felvesznek csak kell egy különbözeti majd vagy év közben vagy valamikor.

2018. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék. Bsc-ről azért van adat. 239 bruttó.

2018. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!