Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 24évesen késő lenne ezt...

24évesen késő lenne ezt elkezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 23éves vagyok, van érettségim, és területi képviselőként dolgozom, de nem érdekel igazából ez a dolog, szakmám nincs.

Mindig is érdekelt az orvosi egyetem, felnézek az orvosokra, és sokszor felmerült bennem az a kérdés, hogy meg kéne próbáljam!!

Nagyon késő lenne 24évesen belekezdeni egy ilyen képzésbe? Nem lenne támogatásom sajnos, mármint anyagi dolgokra értem ezt, szüleim nem élnek, tesóim nincsenek.

Szerintetek?


2018. febr. 23. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem késő. Előtted az életed 2/3-a. Ha meg tudod oldani, csináld!
2018. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

34 éves voltam, amikor elmentem pszicho szakra nappalira :)

Nem vagy későn semmivel. Viszont ha tényleg akarod, kapd össze magad, mert marha sokat kell tanulni, és minél idősebb vagy, annál rosszabbul fog az agy.

Hajrá!

2018. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem lenne késő. Gondolom a megélhetést meg tudod oldani, mivel az orvosi mellett nem nagyon fogsz tudni dolgozni.
2018. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Számold bele, hogy le kell tenned egy emelt biosz és kémia érettségit, ami akkor is nehézkes lehet, ha korábban jó voltál ezekből a tárgyakból. Orvosis vagyok, sok 25 év feletti évfolyamtársam van. Ha ezt szeretnéd csinálni, mindenképpen gyere, de ha inkább azért szeretnéd ezt az egyetemet, mert mondjuk felnézel az orvosokra, szerintem érdemes lenne inkább átgondolnod a dolgot. Egyrészt, mert az illúzió simán össze fog törni már az első napon, másrészt, mert pont azokon az embereken tud rosszul lecsapódni a helyzet, akik azt hiszik, hogy istent csinálnak magukból, vagy hogy az emberiség krémje lesznek a szakmájuktól. Persze, nem tudhatom pontosan, hogy mi jár a fejedben, de gondoltam, ezt azért megjegyzem.
2018. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen az emeltről tudok, én kémia helyett fizikával mennék, az sokkal könnyebben megy nekem, meg abból van középszíntűm is 87%.
2018. febr. 24. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!