Melyik az a szak amelyik szakirányában robot protéziseket csinálnak (pl:robotkéz)? bionika, molekuláris bionika mérnök, biomérnök, molekurális biológus

Figyelt kérdés

Egyik szte-sismerősömtől,hallotam h ilyeneket is csinálnak, de melyik szakon?


infos suliban tanulok, és azért mentem oda h robotokkal foglalkozzak majd később, és hallotam tőle ezt a szakot/irányt és nagyon megtetszett.


bocs ha roszul írtam ki a kérdést nem értek hozzá.


2018. febr. 25. 18:48
 1/8 anonim válasza:
100%
A fent felsorolt szakokat nem ismerem, de azt tudom hogy mechatronika szakon elég sok robotika van így azzal nem nagyon lőhetsz mellé :)
2018. febr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Abban igazad van, ismerősömtől megkérdeztem és elvileg a molekuláris bionika mérnök, az valamikor az egyetem közben választ fogalmam nincs h h és van az is h robotprotezis, ill a másik aszem h a DNS el szórakoznak, de sztem -re 260 a pont valahogy túl kevés, BME 410 valószínű h oda megyek
2018. febr. 26. 19:44
 3/8 A kérdező kommentje:
SZTE re
2018. febr. 26. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
BME-n biomérnöki van. Az nem teljesen ugyanaz, mint amire te gondolsz. Ha robotikával szeretnél foglalkozni, akkor molekuláris bionikára jelentkezz, az pedig a Pázmányon van. Szegedet nem ajánlom, nem jó ott a képzés.
2018. jún. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
h h nem jo a kepzes szegeden? vagy csak az a szak?
2018. jún. 5. 22:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szegedre ne menj ilyen érdeklődési körrel, az eléggé más irány. Informatika kellene neked elsődlegesen, és ha van kapacitásod, biomérnök.
2018. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi
2019. jan. 21. 19:31
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biomernok, hanem bionika. Ha informatika erdekel es a robotika, akkor az bionika. A biomernok mas.
2019. jan. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!