Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha én 1 évig a gimáziumba nem...

Nono1031 kérdése:

Ha én 1 évig a gimáziumba nem tesiztem, attól még felvehetnek óvonőnek?

Figyelt kérdés
Óvonő,alkalmassági, tsnevelés
2018. febr. 27. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Persze. Elvileg kell kézenállni, szekrényt ugrani, de lehet, hogy eltekintenek tőle, mert örülnek, ha egyáltalán még jelentkezik valaki ilyen botrányos fizetések mellett.
2018. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 health visitor ***** válasza:
Tesi alkalmassági kötelező. Úgy, mint az ének, és a beszéd. Miért voltál felmentve?
2018. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Simán felvehetnek. Ugye a képzésen ezeket úgy is átveszitek és ha ott megtanulod amit kell akkor nincs probléma. Meg most ez akkora hülyeség most valaki ha óvónő akar lenni de nem tesizhet egy évig mert problémája volt akkor már mondjon le erről az álmáról egy olyan ok miatt amiről nem tehet?

Szerintem ez hülyeség, ismerek olyan fiatal nőt aki fel volt mentve tesiből valami hülyeség miatt és óvónőként dolgozik.

2018. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!