Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iden erettsegizek, mar csak...

Iden erettsegizek, mar csak ket honapom van hatra, de nem szeretnek bejarni mar a suliba. Hogy oldhato meg?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy rovid ido, de mindig is utaltam az iskolat, sokat gondolkoztam a magantanulosagon, de ugy voltunk vele, hogy most mar mindegy. Van vmilyen mod erre? Orvos, vagy barmi?
2018. febr. 28. 07:18
 1/4 anonim válasza:
85%
Ha eddig "mostmàr mindegy volt" akkor ezt a pàr hónapot nem kibírod? Több évet kibírtàl màr ezt a pàr hónapot féllàbbal is kilehet. Főleg, hogy ez az év a legfontosabb az érettségi szepontjàból, ràkészültök, ràhangolódtok, próba feladatokat csinàltok, a tételeket àtbeszélitek stb. Hülyeségnek tartom pont a célegyenesbe otthon tanulni
2018. febr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
8 hét ... most komolyan ... Számold össze, eddig mennyi hiányzásod volt, "betegedj meg", igazoljon pár családi eseményt anyukád is, aztán ennyi. A többit már fél lábon is ki lehet bírni. X-szelheted a naptárban, hogy már csak ennyi nap, már megint egyel kevesebb, az pozitív hatással lesz rád, minden reggel. Kitartás!
2018. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy már tanköteles, így semmi következménye nem lesz, ha nem mész be. Persze bizit nem fogsz kapni, de hát kit érdekel, nem igaz?
2018. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavaly én is így voltam vele...annyi stresszt adtak át a tanáraink az érettségi közeledtével hogy már csak arra gondoltam hogy minél hamarabb legyek túl rajta és megyek is el. Főleg hogy én nem is voltam valami jó tanuló így 2-3 tanár mindig megtalált a hülyeségeivel, de aztán mégis sikerült az érettségim :D
2018. márc. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!