Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen suli az AKG? (Alternatí...

Milyen suli az AKG? (Alternatív Közgazdasági Gimnázium) Vélemény?

Figyelt kérdés

Mennyire vannak a gyerekek suli után leterhelve a suli miatt?

Jó az oktatás színvonala? Hánykor kezdenek és hánykor végeznek a gyerekek? Milyen hosszúak a szünetek?



2018. márc. 4. 21:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%
9 vagyok. Elég nagy baj, ha egy fizetős gimiben, ahová azért küldik a gyereket, hogy egy leendő értelmiségit neveljenek belőle, aki tájékozott, van alapműveltsége, ott elég a napi egy óra tanulás. Én a gimis szabadidőmet is nyelvvizsgák lerakására, versenekre való készülésre használtam, pedig évig bejárós voltam és volt magánéletem is ! Ne haragudjatok, de napi egy óra tanulás-imitálással NEM lehet maradandóan ,alaposan elsajátitani a tananyagot. Pedig én is gyorsan tanultam,lendületesen csinálta mindent.Őszintén szólva kiakasztó, amikor valaki elkezdi bizonygatni ,hogy napi 5 perc meg napi fél óra alatt mindent megtanul.
2021. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet napi egy óra tanulással elolvasni a kötelezőket pl. ? Mondjuk én majdnem mindig nyáron olvastam el, amit következő tanévre feladtak, de többször volt, hogy évközben is adódott még egy kötelező. Azt hogy olvassátok el a napi egy óra átlag tanulással ? a Sorstalanságot pl téli szünetre adták fel nekünk, péntek délután megvettem, szombatra végigolvastam.


A matekot, nyelveket gyakorlással lehet tanulni hatékonyan. Hogy készültetetk matek témazárókra ? Nekünk 100 gyakorló feladatot adott fel a matektanár.


(én vagyok, aki elitgimibe jártam, nálunk voltak azért elvárások, de igy is volt szabadidőnk ..)

2021. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!