Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha 2-3 hónapotok maradna...

Ha 2-3 hónapotok maradna közel 80 tételt megtanulni egy hármas szintre, hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés
Bármi olyan tanulási módszer ami nektek hatékony volt vagy gyorsított, segített...

2018. márc. 11. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

80 tétel 2-3 hónapra elég simán vállalható azért. Ha csak napi 1 tétellel számolunk, még úgy is lehetséges. És ha 1-1 napot csak erre szánsz, akkor egynél többet is meg lehet tanulni.

Egyetemen az én tanulási módszerem az volt, hogy nem halogattam a tanulnivalót. Beosztottam egyenletesen a rendelkezésre álló időben és tanultam. Belekezdeni nehéz, de csak addig, amíg rutinszerűen nem megy az egész. Bizonyos időközönként érdemes elővenni a régebbi tételeket és átolvasni. Plusz a vizsga előtt mindig hagytam időt, hogy átnézzem az egészet. Kb ennyi.

2018. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elszámoltam bocsi. Szóval igazából 4 hetem van 100 tételt behozni. És az a baj nagyon szarul megy. Arra gondolok pl. hogy töri vagy magyart tételt rágom át már két órája és nem megy a fejembe. Próbáltam magolva, bekezdésenként ismételve stb. Volt olyan tétel is ami ment és 3 nap mmúlva nem tudtam visszamondani. Rohadt idegesítő. Mások nem tudom hogy vizsgáztak le. Ennyi tételt fejben tartani lehetetlen.
2018. márc. 11. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú munka ugyan, de én le szoktam írni azt amit meg kell tanulnom. Mire elkezdem ténylegesen tanulni a fele már a fejembe van mert emlékszem rá hogy leírtam. Tanuláskor pedig csak az van a közelembe ami kell hozzá és próbálok ülve tanulni mert feküdve nem megy. Apróságok, de tényleg sokat számít hogy ha nem fetrengve telefonnal a füzet mellett tanulok, hanem szépen az asztalnál akár a kertbe is ha jobb idő van. Általános óta így csinálom és még mindig bejön az egyetem alatt is.
2018. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sima. Ha egyetemista leszel, akkor rajossz, hogy ennyi megtanulhato par nap alatt is kenyelmesen. 2-3 honap alatt a vilagot is meg lehet valtani, nem hogy megtanulni 80 tetelt. Anno erettsegire is az utolso heten kezdtem el tanulni, otos lett minden, pedig 4 evig szartam az egeszre magasrol. 😃
2018. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 totolala ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, én sem kezdtem még el tanulni xd
2018. márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lol. Idáig az emelteimre készültem, és másfél hetem 60 tételre. :D De nem parázok.
2018. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!