Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középiskolás lány vagyok,...

Középiskolás lány vagyok, pályaválasztás előtt állok, de nem tudok dönteni, mert akárhányszor kiválasztok egy szakot, nem tudom egyszerűen elképzelni, hogy én valaha is érteni fogok hozzá. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire kell kiemelkedőnek lenni középsuliban, hogy bírjak mondjuk egy gazdasági szakot, és ez elbizonytalanít.
2018. márc. 14. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

nem szabad túlagyalni...emlékszem gimiben beleolvastam a római jog könyvbe és elképzelhetetlen volt, hogy valaha azt én megtanulom....egyszerűen képtelenségnek tűnt. Nemhogy a többit :-) Így visszagondolva viszont a római jog volt a legkönnyebb és legtanulhatóbb....az államvizsgára készülve azt hittem idegösszeroppanást kapok, hogy ember nem tanulja meg aztán mégis :-)


A lényeg bízz magadba ami előtted áll az mindig félelmetes ha az ember le tudja küzdeni saját magát már megette az első lépést a siker felé :-)

2018. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!