Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Kölcsey,...

Mi a véleményetek a Kölcsey, az Eötvös, a Krúdy, és a Vásvári Pál gimikről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval a lényegre térek...tudna nekem valaki mesélni a Kölcsey,az Eötvös,a Krúdy és a Vasvári gimikről? Pár dolgot már halottam róluk de biztosra akarok menni.

Mindegyik giminek van suliújsága és sulirádiója ami mai napig érvényes? Vannak bulik évközbe és programok? Milyen az osztáyközösség? Milyen versenyek vannak? Szeretnék minden egyes dolgot megtudni a sulikról , nem kell mindegyikről csak esetleg amiről tudsz valamit vagy oda jártál. Nagyon nagy segítség lenne. Aki odajárt az írhat is ha úgy gondolja


2018. márc. 17. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyíregyháza?
2018. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen Nyíregyháza
2018. márc. 17. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Eötvösbe jártam, tavaly végeztem, igaz, nyolcosztályos gimisként.

A suliújság meg -rádió nem tudom, miért érdekel, de az Eötvösben nincs, és nem hiszem, hogy lesz, mert senkit se érdekel. Suliújság talán évente egyszer van a honlapon, de szerintem az is meg fog szűnni, mert a mi évfolyamunkból a média faktosok csinálták, meg talán volt egy-két diák az alsó évfolyamokból. A sulirádió szintén a neten van, azt is a médiások csinálták, de pár adás után ők is feladták.

Vannak programok, vagyis voltak, Halloween, farsang, Eötvös-hét, ilyenek. Én már a végére nagyon untam őket, csak nyolc évig nagyjából ugyanazok a programok voltak... Bulik nyilván nincsenek az iskola szervezésében, mert csak a 90-95% kiskorú (mert általános iskola is a suli), de a szalagavató után is volt buli nekünk (gondolom akik idén végeznek, azoknak is), volt szerenádkor is, meg érettségi bankett, de ez minden iskolában van szerintem. Ezen felül nyilván az adott osztálytól, osztályközösségtől függ, mennek-e bulizni valahova együtt.

Az osztályközösség a felvettektől függ, senki se tudja előre, ki fog oda járni, és milyen lesz összességében az osztály.

A versenyeket nem értem, most az iskola által szervezett versenyekre gondolsz? Az Eötvös szervezi a Bereznai matekversenyt, a sulin belül is vannak kisebb házi versenyek, van (talán országos) francia verseny.

2018. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!