Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tesi tanári vagy gyógytornász?...

Tesi tanári vagy gyógytornász? Melyikkel lehet könnyebben állást szerezni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyógytornászt mondanám, szerintem azzal több lehetőséged lenne. Kórházakban, fürdőkben, szállodákban, sportközpontokban is el tudsz helyezkedni. A gyógyszállodák nagyon mennek, divatosak, tele vannak külföldiekkel. De akár magánba is tudod csinálni.
2018. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm gyógytornásszal igencsak jól járt, állati jó állása van relatíve magas bérrel. Szerintem több az esélyed.
2018. ápr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Én is egyértelműen a gyógytornászt ajánlom.
2018. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De ahogy így nézegettem nettó 100 ezer forintot keresnek a gyógytornászok, ez nagyon durván hangzik:O

Ez komolyan így van ?

És ez nem egy olyan szak amihez szükség van nagykörű ismertségre? Hogy járjanak hozzád?

2018. ápr. 5. 17:08
 5/5 anonim válasza:

A gyógytornászokat nagyon keresik ugyanis szinte minden kórházi osztályon szükség van rájuk (pl.:ortopédia, reumatológia, pszichiátria, szülészet). Emellet a más szociális intézményeknél is el lehet helyezkedni.

Egyébként a két lehetőség nem zárja ki egymást mert a gyógytornász szakirányon mesterképzésen van lehetőséged egészségügyi tanárként szakosodni.

2018. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!