Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 23. lettem a humán tagozaton...

23. lettem a humán tagozaton az Apáczai Csere János gimnáziumban. Jó esélyem van bekerülni vagy inkább ne is számítsak semmire?

Figyelt kérdés
Az ideiglenes listán a 23. vagyok de a véglegest csak ápr. 20. rakják ki a weboldalra én meg képtelen vagyok addig várni. Mennyire valószínű hogy hatan kiesnek előttem?Van más is aki ilyen helyezést ért el esetleg tavaly vagy azelőtt és őt felvették?

2018. ápr. 5. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Az oktatas.hu adatai szerint, ahol az utolsó két év utolsó felvettjeinek sorszáma látszik, simán benn leszel:) (40 feletti bekerülők voltak)
2018. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!