Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimnázium után merre tovább?

Gimnázium után merre tovább?

Figyelt kérdés
Egyetemre mindenképp szeretnék bekerülni, jövőre kell felvennem emeltet.Csak nem tudom melyik szakra kéne mennem. Azt tudom hogy humán beállítottságú vagyok, amit néztem és szívesen elvégezném az a tanári, vagyis inkább általános iskola alsóban tanító. Érdemes? Mert nem tudom, hogy később abból mennyire tudnék megélni, mert ugye a fizetés nem túl sok, de kisgyerekekkel szeretek foglalkozni. Tudnátok tanácsot, ötleteket adni?

2018. ápr. 7. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
A jobb életért tehetsz, ha holnap az ellenzékre szavazol, listán meg a Jobbikra!
2018. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
"Humán beállítottság" alapból az éhenhalós kategória, ha nem akarsz pszichológus meg hasonló slágerszakmát végezni. Jó hír, hogy téged nem érint a negyedik ipari forradalom, az emberközeli területek védve vannak a robotizációtól, így bár nem valószínű, hogy lesz valaha is jachtod, munkád azért valószínűleg igen.
2018. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

hát igen a jól megélés és a humán beállitottság ritkán fér össze

de ha tényleg alsós tanár szeretnél lenni akkor legyél nem keres rosszul 250k -t is hazavihet egy hónapban(ha nem többet) (legalábbis ismerek olyat ugye ez valószinüleg a miatt van hogy osztályfőnök tehát kap pótlékot)

szóval ha ez az álmod hajrá :D

hát ha még kisgyerekekkel szeretnél foglalkozni akkor még szóbajöhet

Ovodapedagógus, gyermek orvos, gyógytornász, logopédus, gyermek pszichológus

2018. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. ápr. 8. 00:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdemes! magán órákat is tudsz majd adni a tanári fizetésed mellé. Ami baromira nem rosszul fizet! 1 óra =3000-4000 Ft.
2018. ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, magánórákra is gondoltam, csak nem tudom, hogy úgymond pályakezdőként majd hol tudnám ezt "hirdetni".
2018. ápr. 8. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyi ez úgymond szájról szájra terjed. Én is hallomásból tudtam hogy a szomszéd házban van egy tanárnő aki vállal tanítványokat.Szóval emiatt ne aggódj.
2018. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!