Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek tanuljak a mai világban?

Minek tanuljak a mai világban?

Figyelt kérdés

Tudom ,hogy annak ami érdekel de 16 évesen eleg nehéz ezt eldönteni.Sikeres szeretnék lenni de ezt ugy hogy meg foggalmam sincs minek tanuljak.

Mindig is érdekeltek az autók,motorok(nagyon amator modon tudom őket szerelni) illetve a környekunkon sok étterem nyílt és tetszett ahogy mennek be az emberek az új helyre és az az ember milyen sikeres aki a főnök.Étterem nyitáson is gondolkoztam de nem tudom mit kell hozza tennem.

Illetve ha az etterem nem jonne be kesobbiekben kellene egy B terv amit nem tudok ehhez gondoltam az auto,motor,szeretek utazni es uj helyeket megnezni es erdekel a tortenelme is,termeszet is nagyon erdekel,sport(biklizes,foci,futas),számítógépek(elektronikai szakuzlethez mit kell tanulnom illetve főiskola vagy egyetem kell hozza?) építészet is vonz(apum építész) berendezés(pl. A kertunk)

És szeretek rajzolni is.Azt nem mondanám hogy a legjobban de tudok:D

Ha ezek alapján valakinek van valami ötlete a továbbtanuláshoz annak előre is köszönöm a segítséget!



2018. ápr. 15. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:

A világháló a rendelkezésedre áll:)

Keress kutass adott témákban aztán ha valami nagyon megtetszik akkor nyilván arra:)


A sikernek nincs definíciója, ezt mindenki definiálja.

Lehetsz sikeres mert azt csinálod amit szeretsz, annyira jó vagy valamiben vagy mert annyi pénzt keresel... számtalan siker van:)

2018. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Programozó
2018. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!