Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek? Levelezőn járok...

Mit tegyek? Levelezőn járok egyetemre, mellette dolgozom, de nem bírom.

Figyelt kérdés
Most vagyok 2. félévben az egyetemen, mellette 8 órában dolgozom, de úgy érzem kezdek besokallni. Nem tudom mi tévő legyek. Egyiket sem szeretném feladni, de muszáj valamit kitalálnom. Volt már valaki hasonló helyzetben? Kérem segítsetek!
2018. ápr. 15. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, végig nyomtam, évekig. Az segített, amikor olyan munkahelyet találtam, ahol jobban kerestem kevesebb idő alatt. Illetve elhasználtam a passzív féléveimet is, beosztva, néha meg-megpihenve. Azért jelentősen más volt az életem, amikor pincérkedtem és más, amikor tanítottam. Esetleg beszélgethetünk, ha van kedved, hogy milyen álláslehetőségek vannak, mihez értesz, mi mást tudnál csinálni, amiből meg is lehet élni, de nem vesz ki belőled ilyen sokat.
2018. ápr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál! A munkámat imádom, azzal nincsen problémám, csak néha azt érzem hétköznap, hogy úristen itt ülök benn a munkahelyen és ha hazamegyek akkor még mennyit kellene tanulnom, és már néha nem visz rá a lélek. Megkérdezhetem te mit tanultál?
2018. ápr. 15. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért tanulsz? Mi motivál?


Én több sulit is végeztem így, mérnöki és egészségügyi sulit.

2018. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a félévet már lehúzod, utána ott a nyár, amikor nem kell tanulnod, pihenj sokat munka után egész nyáron. Ha ősszel is fáradtnak érzed magad, akkor passziválj. A motiváció legyen mindig a szemed előtt, hogy érezd azt, hogy van értelme annak, amit tanulsz. Sok sikert, kitartást, menni fog!
2018. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szívesen tanulom/tanulnám azt, amire járok, de így nagyon nehéz. Kell ez a diploma a munkámhoz is, de nem tudom mi lesz így. Lehet első diplomát nappalin kellett volna csinálnom. Látom a kortársaimon, hogy mennyire élvezik, rengeteg barátjuk van. Én meg még barátokat sem tudor szerezni levelezőn. Ez is nagyon elszomorít:(
2018. ápr. 15. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor változtass!
2018. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na én is pont így érzek mint te.
2018. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!