Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van más is olyan akinek az...

Van más is olyan akinek az érettségije kettes-hármas lett mert nem tanult semmit de aztán rájött és újra érettségizett?

Figyelt kérdés
Milyen lett az érettségi előtte-utána, miből érettségiztél újra, milyen szakra mentél?
2018. ápr. 19. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
jelen...érettségi átlag 2,3( kivéve történelem: jeles)....régi rendszer, anno 2000-es évek...felvételizni kellett anno....jogra mentem...ott tanultam :-)
2018. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam. Játékfüggőként éltem le az középiskola 4 évét. Utolsó két hétben kezdtem tanulni a szóbeli előtt. Elég siralmas lett az érettségim. Utána találtam ki, hogy tovább akarok tanulni, ezért két tárgyból újraérettségiztem. Ezek sem lettek olyan jók, mert kevés volt az idő, hogy nulláról 100%-ot érjek el, de azért sikerült vele bejutni az egyetemre. Ott meg már annyira belejöttem a tanulásba, hogy köztársasági meg kutatói ösztöndíjakat nyertem el. A BSc-t 4.76-os diplomaminősítéssel végeztem el egy természettudományos szakon.. Szerintem ez ékes példája annak, hogy sose késő változtatni.
2018. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!