Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek jól döntöttem a...

Szerintetek jól döntöttem a magyar-biosz fakttal?

Figyelt kérdés

Szóval 10.-es lány vagyok és előre 11.-re kellett döntenünk hogy melyik 2-3 tantárgyból megyünk faktra, tehát miből teszünk a jövőben emelt érettségit. (2020-tól ugyanis kötelező ha egyetemre akar menni vki)


Én a kémiát nem szerettem a tanárom miatt, fizikkából nem voltam olyan jó, matekból 5-ös vagyok de emelt szinten nem menne, töri pedig amit azért szeretek, de annyira nem hogy azt szívesen magoljam és ezért

mentem el magyarra amit eddig szerettem és jó is voltam belőle és bioszra amit pedig szintúgy imádtam főleg mert az érdekel a legjobban.

Gógypedagógusi-gyógytornászi-logopédusi-fejlesztői ágon szeretnék majd továbbtanulni.

Manapság mennyire dönt jól aki ilyenre megy?

Esetleg aki már tanult ilyent egyetemen és/vagy ez a munkája az leírná hogy pontosan hogy telik egy munkanap, vagy nehéz-e az egyetem?



2018. ápr. 20. 18:43
 1/3 mi a fene ***** válasza:
100%
Ha ezeket a tárgyakat szereted, akkor jól döntöttél. A kinézett szakok jók, mondig lesz munkád,de fontos, hogy szeresss emberekkel bánni, és képezheted is magadat. sok sikert !
2018. ápr. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztálytársam logopédián tanul, ő csak magyarból érettségizett emelten, de szerinte jobban megéri ott a jó biosz alaptudás illetve az angol is.
2018. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Gyógytornásznak tanulok,én bioszból és angolból érettségiztem anno emelten,így biztos volt a bejutás.

Alapvető különbség,hogy a gyógytorna inkább "orvosi" képzés,tehát az anatómiára és aztán a különböző kórképekre megy rá,rengeteget kell magolni,a különböző klinikumokat,élettant stb. Míg a gyógypedagógia inkább azoknak ajánlott,akik a pedagógia irányt jobban szeretik,mivel azt írtad szereted a magyart,lehet ez neked megfelelőbb lenne:)

De mindkettő szép szakma,és keresett is,bár álomfizura ne számíts:/ Ja,és mindkettőhöz alapvető,h szeresd a embereket!:D Sok sikert neked.

2018. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!