Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszihologia szak budapesten?

Pszihologia szak budapesten?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy 435 pont apatt eselyem sincs bejutni, de ez azt jelenti ha ennyi vagy tobb pontom lesz biztosan bejutok? illetve 12 vegen spanyolbol kitelezoen emeltezbi fogunj habar utannaneztem esbsoanyolt nem fogadnak el pszihologian, szoval ez oda nem fog sokat erni, a valasztott 2 targy kozul kell egy emelt, akkor szerintem angolbol is emelteznem kell majd hiszen az lesz a valasztott targyam es kitelezo egy emelt, es ha mindne igaz addigra lesz egy spanyol es angol b2es nyelvvizsgam is. ilyen kilatasokkal milyen eselyem van bejutni? foleg ha meg igyekszem a tanulmanyi eredmenyeimet is felhozni. elnézést a helyesirasi hibakert, csak gyorsan irok

2018. ápr. 22. 20:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a ponthatárokat. A 2017-esek pl sokkal alacsonyabbak voltak, mint a 2016-osak.

Az angol emelt jó, de feküdj rá a biológiára is, mert elég komolyan tanuljuk azt is. (anatómia, élettan, neurológia, stb)

2018. ápr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%
Az angol emeltre 50, a spanyol emeltre a nyelvvizsga megléte miatt 60 % fölött 28 pontot kapnál, ezért ez jó lenne kiindulási alapnak. Mármint ha 2019-ig fogsz érettségizni, mert elvileg 2020-tól a kötelező nyelvvizsga bevezetése miatt változni fognak a pontszámítási szabályok.
2018. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!