Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemre járjak ha...

Milyen egyetemre járjak ha csak a biológiát szeretem?

Figyelt kérdés
A számolás sosem ment (kémia, fizika, matek) meg nem is szerettem. A biológia volt mindig is a kedvenc tantárgyam. Tudtok ilyen egyetemet mondani? Orvosin kívül mert ott nagyon kell tudni a kémiát.Esélytelennek látom pl hogy sikerüljön a felvételi emelt kémiából. Emelt bioszból annál inkább.És lehetőleg olyat ami könnyebb mint az orvosi. Lényeg hogy biológia legyen a fő tantárgy és ne legyenek számolások, mert azokat sosem értettem és ott könnyen buknék.
2018. ápr. 25. 00:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy bukásra álltál, hanem az, hogy hajlandó vagy-e komplett rendszerben tekinteni ezekre a tárgyakra és megtanulni vagy nem. Nehezebb lesz neked, mint annak, aki mindig is ötös volt matekból, de meg lehet csinálni, ha igazán szeretnéd a biológiát tanulni annak minden melléktudományával együtt.
2018. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!