Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szabad bölcsészet szakon...

Yourfriendofmistery kérdése:

A szabad bölcsészet szakon állami támogatottra alá kell írni egy olyat, hogy a diploma megszerzése után Magyarországon kell dolgozni?

Figyelt kérdés
Külföldre szeretnék menni egyetemre, de egy évet még itthon tanulnék. Azért választottam ezt a szakot, mert úgy gondolom, hogy emellett a nyelvtanulásra is tudnék koncentrálni. Azt tudom, hogy az orvosi karon alá kell írni egy ilyet, de nem tudom, hogy máshol is kell-e.

2018. ápr. 28. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha beiratkozol az állami szakra automatikusan elfogadod hogy az állami féléveket le kell majd itthon dolgoznod, nem iratnak pluszban alá semmit. Végzés után van 20 éved ami alatt le kell itthon dolgoznod, úgyhogy mehetsz külföldre egyetemre.
2018. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :))
2018. ápr. 28. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én más szakon vagyok, de velem aláíratták a papírt beiratkozáskor. Állítólag minden államilag támogatott szakon alá kell, de ez 4 éve volt.
2018. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Én 2014ben kezdtem az egyetemet aztán 2015ben máshol kezdtem új szakot államin, külön papírt egyik se iratott alá (első a pécsi egyetem volt a második meg a BME)
2018. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!