Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szintű OKJ után Felsőokt...

Emelt szintű OKJ után Felsőoktatási szakképzés?

Figyelt kérdés
Jelenleg OKJ-n tanulok logisztikai és szállítmányozási ügyintézőnek. Utána lenne értelme felőoktatási szk-en ugyanezt tanulni, vagy nem sok pluszt adna tudásban?
2018. ápr. 29. 14:22
 1/3 anonim válasza:
Azt nem tudom hogy mit tanulnál bár szerintem mindenképp lenne új .Ha pedig szeretnéd akkor minden képen ha nem más de leendő fűzetés szempontjából sem mindegy.
2018. ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyjából egyenértékű...

Ez után véletlenül nem kapsz 24 töblet pontot a logisztikai mérnöki szakon (ha nem lenne elég amúgy a pontod)? Szerintem érdemes megnézni felvin, mert szerintem az a +1 év (a FSZK-hez képest) nem oszt, nem szoroz...

2018. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem, én is abban reménykedtem, hogy log. mérnökin plusz pontot jelentene, de sajnos nem jár érte semmi. :(
2018. máj. 3. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!