Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elrontottam Felvin a jelentkez...

Elrontottam Felvin a jelentkezésemet?!

Figyelt kérdés

Remélem, csak béna vagyok, és túl korán nyomtam meg a "feltöltés" gombot, de azért jó lenne valami megerősítés-féle, hogy csak béna voltam (höh). Szóval felmentem Felvire sorrendet módosítani, el is mentettem a dolgot, aztán kiírta, hogy a kérelmemet fel kell ugye dolgozni. Amíg ez nem történik meg, addig a hitelesítő lapot se nagyon akarjam elpostázni nekik, igaz?

Na, ez csak az egyik kérdés...

A másik az, hogy közben észrevettem, hogy "elutasították" a középsulis bizonyítványomat, merthogy hiányos, és csatoljam fel az összes oldalát (nekem úgy rémlik, az utsó két évről kellett a bizi, de ezek szerint elnéztem valamit, biztos mert minden suliban más-más évben tanítanak bizonyos tárgyakat, legalábbis én szakközépbe jártam, nem gimibe). Szóval felcsatoltam egy oldalt, megnyomtam, hogy feltöltés, és azóta nem tudok új középsulis bizonyítvány kategóriájú dokumentumot feltölteni, merthogy az első képet még fel kell dolgozni. Most kicsit félek, hogy elszúrtam az életemet. Lehet még majd csatolgatni, csak ezt a felvisek fel kell dolgozzák? Mert én azt hittem, ezt el tudom intézni egyszerre... Mindegy, a fotózással való időtöltés lehet, hogy eleve inaktívvá tett, mert az első kép után kiírta a felvi, hogy a keresett oldal átmenetileg nem működik...

Szóval még nincs minden veszve, ugye?


Köszönöm előre is annak, aki kibírja olyan kommentek nélkül, mint például: „És még ez akar egyetemre menni...”


2018. máj. 1. 19:03
 1/5 A kérdező kommentje:
(az újbóli bejelentkezés után se tudtam már dokumentumot feltölteni abba a kategóriába)
2018. máj. 1. 19:04
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

2018-ban mi a fenét akarsz még postázni?

Ügyfélkapu.. 5 perc alatt megcsinálják és a jövőben úgyis kell majd még.


A feltöltés ha most sem lesz jó, akkor újra kapsz lehetőséget a javításra.


Egyszerűbb volna a képeket pdf-be fűzni és minden megoldva.

2018. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát azt nem értem, hogy miért nem tudtál új dokumentumot feltölteni...Ott nem tudom, hogy mi lehetett a probléma. Mikor tavaly jelentkeztem, akkor én is több részletben töltöttem fel, hiszen februárban csak az előző évek eredményeit tudtam feltölteni és csak a ballagás után kaptuk meg a bizit, tehát az utolsó évet csak akkor tudtam. Nem volt vele semmi probléma, persze a feldolgozásra várni kell. Egyébként nem minden esetben csak a 11.-12. osztály kell, hanem minden tantárgyból az utolsó két év kell...pl. egyes természet tudományos tárgyakat csak 9.-10.-ben tanultam, így nekem ezeknél a tárgyaknál ez a két utolsó évem.


Esetleg, ha összegyűjtötted volna a képeket egy pdf-be és ezt az egy dokumentumot töltöd fel középiskolai bizonyítvány címen...bár ha még nincsen meg az utolsó évi bizonyítványod, akkor azt még úgyis fel kellene tölteni. Hát nem tudom... Tuti, hogy jó formátumot használtál? Nem írt ki semmilyen hibaüzenetet meg semmi?

2018. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hitelesíteni februárban kellett, ugyanabban az eljárásban nem kell (és nem is lehet) többször hitelesíteni.
2018. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na tegnap végre sikerült, köszi a válaszokat :S
2018. máj. 5. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!