Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen esélyeim vannak bejutni...

Milyen esélyeim vannak bejutni egy egyetemre ilyen eredményekkel?

Figyelt kérdés
Történelemből, irodalomból és nyelvtanból ötös vagyok, németből négyes, matekból hármas, és a választott érettségi tantárgyam valószínűleg a gépírás lesz, de szerintem azt is meg tudom írni ötösre. Végülis csak a matek a gáz. Milyen esélyeim vannak?
2008. okt. 30. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az attól függ, h hova akarsz menni
2008. okt. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Bolcsesznek szerintem tuti felvesznek, nem tudom, hova keszulsz, de nyilvan nem kozgazra. :)


Egyebkent a legfontosabb az erettsegi jol megirasa.


(Tanmese: az egyik streber exosztalytarsam egesz gimi alatt kituno volt, mindig a legjobb - az erettsegit megis elcseszte, es nem jutott be oda, ahova menni akart. Mert az erettsegin gondolkozni is kell, nem eleg beseggelni a tankonyveket.)


Szoval, hova akarsz jelentkezni?

2008. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

attól függ, hova jelentkezel.

a jegyeid jók, a legbiztosabb ha jó érettségiket írsz, tényleg azon múlik szinte minden. a matek miatt ne aggódj, én is attól féltem, de nekünk tavaly annyira nevetségesen egyszerű volt, hogy simán megírtam 5ösre, pedig végig 3-as 4-es voltam belőle.

2008. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!