Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 5 nap intenziv matematika...

5 nap intenziv matematika tanulassal elerhetem az elegseges erdemjegyet?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon nagyon buta vagyok a matematikahoz. Ha 5 napon keresztul minimum 3 orat gyakorlassal toltok, akkor sikerulhet ugy, hogy tenyleg eleg hulye vagyok hozza!?

2018. máj. 2. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen,

De a minimum 3 óra elég kevés.

Egy keményebb vizsga előtt 14 órákat is lehet kell tanulni naponta.

2018. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért most kezded el ha nagyon buta vagy?

volt rá fél éved

Amúgy meg megcsinálod az érettségiket visszamenőleg 2-3x és kész meg is van a kettes sőt..

2018. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A matek nem olyan, mint a tortenelem, hogy tanulni kelljen. A matekot elsosorban erteni kell (na jo, egyetemen a tanulas is segit, mert nehany bizonyitasra nehez ott helyben rajonni). Azt nem fogja senki tudni, hogy mennyi ido alatt fogod megerteni, hogy hogy mukodik.


Persze vannak tipusfeladatok, meg elterjedt trukkok, ezeket be lehet gyakorolni. Nagyon sok versenyfeladat van, ahol kell egy pici otlet (pl. behuzol egy segedvonalat), es utana par lepesben kijon a megoldas.

2018. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
Attól függ, hogy tanulod. Ha csak beseggeled a szabályokat, akkor 500 nap is kevés. Ha igyekszel megérteni, hogy az egész hogyan működik, mi a mögöttes elgondolás, akkor elég lehet.
2018. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!