Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Képzőművészeti pálya? (lent)

Képzőművészeti pálya? (lent)

Figyelt kérdés

Ha az MKEre jelentkezem milyen esélyeim lesznek elhelyezkedni??

Eddig annyira biztos voltam hogy a MOMEra megyek...mert olyan egyértelmű volt hogy onnan hogyan tovább.De egyre inkább megy el a kedvem tőle.


De valahogy nem tudom elképzelni hogy ha végzek az MKEn mi a francot kezdek magammal.

De nagyon vonz az egyetem közege...amit mondjuk a MOMOról rohadtul nem mondhatok el.



Nem akarok úgy tenni mintha én bármelyik egyetemre könnyedén bekerülhetnék..(művészetibe járok,jók a rajzaim de mindig jobban érdekelt a kortárs.)De ha most el tudnám mondjuk dönteni hogy hova menjek még rá lehetne feküdni arra ami kell majd a felvin.


Egyetem után külföldre mennék,ezért lenne fontos hogy alkalmazható legyen amit elvégeztem.

de közben meg jól is akarom érezni magam


nemtudom mit kezdjek magammal



2018. máj. 4. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Nem érsz vele kevesebbet mint MOME-val. Bár az se ér semmit igazából. Ma Magyarországon művészként nem lehet megélni sajnos.
2018. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is gondolkodtam olyasmiben.
2018. máj. 4. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy milyen szakra mész a képzőn. Az is igaz viszont, hogy ha elég ügyes vagy meg tudsz élni bármiből. Vannak Magyarországon is olyanok akik például festészetből élnek. Valószínűnek tartom, hogy a képzőn is, de a momén biztosan megpróbálnak felkészíteni a valóságra és olyan kompetenciákkal, tanácsokkal és kapcsolatokkal ellátni a 3-5 év során, amik tényleg hasznosak és amikkel tudsz munkát találni. Magyarországon és külföldön is. Persze nem egyenes út a diploma a munkához, a hallgatói évek alatt és a diploma után is tenni kell érte, de az egyetem mindent megtesz amit tud és nem képződik ki évente több száz diplomás munkanélküli.

Csak zárójeles kérdés és leginkább kíváncsiság, nem kötekedés vagy sértődöttség, de mi utáltatta meg veled ennyire a momét?

2018. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!