Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi történik akkor ha felveszne...

Mi történik akkor ha felvesznek egy szakra, de a beiratkozásra nem megyek el, nincs semmi következménye, ugye?

Figyelt kérdés

2018. máj. 11. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs következménye
2018. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én anno egyetem első évében beadtam a jelentkezésem egy másik egyetem ugyanazon szakára amin tanultam...felvettek, de nem iratkoztam be, mivel az összes "nehéz, szóró" tárgyam meglett igen szép eredményekkel így nem kockáztattam, hogy elfogadják nem fogadják el, kezdhetem elölről vagy sem így maradtam......semmi teendőd nincs. Egyszerűen nem csinálsz semmit, nem iratkozol be nem veszel fel tárgyakat és annyi.
2018. máj. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!