Tovabb tanuljak?

Figyelt kérdés
Most dolgozom egy munkahelyen 21 eves vagyok es lakatoskent dolgozom van egy szakmam de nagyon nem jon be nekem a fizikai munka egyszeruen nem birom es sosem vagytam erre csak ra eroltettek most azon gondolkozom hogy emelett letegyem az erettsegit estin es utana tovabb tanuljak?! Engem sokkal jobban vonz az irodai munka... hulye nem vagyok vagom az angolt franciat is tanulom muszaki informatikara jartam csak 1ev kellet volna az erettsegihez! Szerintetek?

2018. máj. 15. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj. Érettségi és nyelv, és nyitva áll előtted az iroda.
2018. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érettségizz le, az ma már az ABSZOLÚT minimum, hogy ha nem az utcát akarod söpörni. És ha lehet az érettségi után is tanulj a felsőoktatásban vagy ha az nem lehetséges, akkor egy olyan szakmát amiben irodában dolgozhatsz.
2018. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Emelt informatika érettségi nem nehéz. Lazán feltudsz rá készülni nulla tudással 3 hónap alatt napi 3 óra gyakorlással, bele értve a programozást is.


A szóbelire elég az írásbeli és szóbeli közti időszak, az a 3 hét (az emelt szóbelik hamarabb vannak).


Főleg úgy, hogy ezt tanultad az iskolában.


A felvi.hu-n számold ki ezzel a pontjaidat. Ha nem elég egy mérnökinformatia, villamosmérnök vagy programtervezői szakra (gondolom ilyesmire gondoltál), akkor tegyél másbol is emeltet. Pl.: Az angol, azt írtad, hogy az is megy.


Kb 1 éved van, hajrá. (tudom ősszel is lehet ha megtudod oldani az is jó, csak nézd meg, hogy van-e keresztéves képzés az adott szakon az adott intézményben)

2018. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csináld fiatal vagy, tanulj a jövödért, én is ezt teszem, most lehet 26-27 leszel mire elvégzed az egyetemet, és? még vagy 30 évet fogsz abba a szakmába dolgozni majd mit tanulsz.
2018. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!