Kifizettethetik velem a féléveket?

Figyelt kérdés

2 félévet jártam most egyetemre, de nagyon nem tetszik a szak, mást vártam...

Az első félévben minden kreditem meglett, de a másodikban már több tárgyból nem mentem el vizsgázni, viszont (nem tudom, hogy működik, csak az olvasottak alapján írom :D) az egész év kreditmennyiségének 50%-a megvan nekem.

A következő teljes évet passzívon szeretném tölteni és majd télen jelentkezni egy másik egyetemre, más szakra.

Ilyenkor fizettethetnek velem féléve(ke)t? Vagy van valami más teendőm?

Köszönöm a válaszokat és segítséget!



2018. jún. 4. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik szakra felvesznek, és el is végzed, akkor nem kell kifizetni semmit. Viszont értelemszerűen tovább tart a "röghöz kötés".
2018. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így elment 2 állami féléved, annyi történt. Ha tehát pl atmesz orvosira akk az utolso két félévet neked kell fizetned
2018. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
Utolsó ez nem igaz. Orvosin több félévet adnak ingyen. Bebaszna ha ugyannyi lenne mint egy három és féléves képzésen... 13 félév az orvosi... 9 et támogat bscn 3.5 én. Szóval ne röhögtess
2018. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs 12 csak mellényomtam
2018. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!