Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2 nap alatt mennyi 1/fél...

2 nap alatt mennyi 1/fél oldalas tételt lehet megtanulni? Eddig korházban voltam és a tételeim gépen vannak! Pénteken érettségizem! A nyelvtant aránylag már tudom meg párat a töriből és az irodalomból is! De nem hosszúak!

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 40et kb. de akkor tényleg tanulj, mondjuk felkelsz holnap is 6or, és éjfélig tanuld, meg ma is.
2010. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen gyorsan tanulsz. Nekem 1 oldal mondjuk fél óra max, az napi 10-12 óra tanulással számolva 20-24 tétel, két nap alatt 40. De nem kell szerintem reggel 6-kor kelni, ha tudsz ilyen sebességgel tanulni. Ráérsz 8-9 körül, és este 10-11 körül lefeküdni. Nem olyan vészes ez.
2010. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40-et simán.
2010. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetemistaként már azt mondom, hogy sokat:)

Szerintem mindet olvasd át, semmiképp se legyen olyan, amihez hozzá sem tudsz szólni! Utána azokat, amelyek könnyűek (már alapból tudod, vagy csak párszor el kell olvasni), azokat tedd félre. Vedd elő a nehezeket, és tanulj meg amennyit tudsz.

2010. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!