Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kikészültem! Pénteken érettség...

Kikészültem! Pénteken érettségizem és szinte mindent elfelejtek, amit meg még megkéne tanulnom egyáltalán nem bírom! Semmit nem jegyzek meg belőle! Mit csináljak? Nem akarok megbukni!

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is ne izgulj annyira, mert akkor biztos a csőd. Másodszor ne görcsösen magolj, csak lazán olvasgasd az anyagot, hidd el, megragad, és amikor kell, fel tudsz idézni MINIMUM annyit, hogy meg ne bukj.
2010. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
76%
FIgyelj, velem hasonló volt kb 3 hete.. csak nem érettségi anem történelem TZ volt.. de 12 anyagrészböl.. azt tanultam 2 hete.. míg a TZ elötti napon hírtelen elfelejtettem mindent.. mert annyi anyag zsúfólódott a fejembe.. regge, délben, este tanultam.. aztán eljött a TZ.. azt hittem semmit nem tudok, mert úgy éreztem semmi nem jut eszembe.. kikészültem én is kicsit.. és tessék 3asra írtam majdnem 4 esre ((az oszt legjobb tanulója is 3 as ra írta.. szval nem olyan rossz az.. :) )) csak nyugodj meg.. ne stresszelj.. menni fog az.. csak ne hamarkodd el mindent gondolj át 2x.. nekem segített..
2010. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megbukni 100% hogy nem fogsz,ha már mondasz valamit.Nálunk az elnök úgy kezdte a beszédet,hogy innen senki sem fog elmenni érettségi nélkül,még akkor sem ha nem akarja.
2010. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!