Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Szerintetek 405 ponttal felvesznek a BME-VIK mérnökinformatikára?

közép infó 90%

közép matek angolul 96%

+angol felsőfokú nyelvvizsga

jún. 21. 15:21  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Simán, 2017-ben 375 volt a ponthatár. Csak nem nő 30at...

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/25Időpont jún. 21. 15:28 Privát üzenet
Most várható növekedés mert csökkentettek a létszámon, valszeg 390 körül lesz, de nagyon meglepődnék ha nem lennél bent...

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/25Időpont jún. 21. 18:53 Privát üzenet
Szerintem is felvesznek. De a BProf miatt tényleg csökkenni fog elvileg a létszám, szóval biztosan több pont fog kelleni, mint tavaly.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/25Időpont jún. 22. 23:20 Privát üzenet
tilg nevű felhasználó válasza:

Ha duplázól amit fogsz,mert a több pontot nézik akkor (90+96)*2 a két vizsgák eredménye és a 40 pont a nyelvvizsgára ami 186*2 ami 372 es a 40 pont a felsőfokúra. Ez együtt 412 pont 😉.

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik.
# 4/25Időpont jún. 24. 00:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolso ket evben kituno voltam, ugyhogy lehet nem fogok duplazni.

# 5/25Időpont jún. 26. 13:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De koszonom szepen, hogy ennyien irtatok!!!!

# 6/25Időpont jún. 26. 13:58 Privát üzenet
Még nem késő sorrendet módosítanod, ha nincs emelt matekod, akkor nagyon kevés az esélyed, hogy a diplomát szerzel a BME VIK-en. A BME VIK csak az államis féléveid pazarlására jó, szerintem. 50% sem kerül be szakirányra, de ők se egyenesbe. Szóval egy ÓE-vel vagy PE-vel jobban jársz, ha szerepel a felvi felvételi sorrendedben, szerintem.

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/25Időpont jún. 26. 16:40 Privát üzenet

Yess, az 58%-os újra itt van...

Megsúgom: Nem tudta elvégezni a VIK-et, ezért mindent és mindenkit hibásnak tart, de legfőképpen az egyetemet. Csak magába nem képes nézni és magában keresni a hibát

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/25Időpont jún. 26. 17:04 Privát üzenet

Nagyon remélem, mert akkor az én 414 pontommal is bejutok :D

Amúgy nagyon röhögnék ha az 58%ról kiderülne, hogy azért ír rá minden BMEs kérdésre, mert ő egy bikukott megkeresedett diák, aki így vezeti le a benne felgyülemlett feszültséget.

A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/25Időpont jún. 28. 16:09 Privát üzenet

Én biztos vagyok benne. Inkább azon csodálkozok, hogy még mindig 58%-os és nem kevesebb.:D

Nektek pedig (mindenkinek) sok sikert a felvételihez, 400 pont felett nem nagyon kell aggódni. Persze, nehéz a képzés, de én szeretem és eddig még nem is buktam meg semmiből.

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/25Időpont jún. 28. 18:29 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek felvesznek a SZTE gazdaságinformatikai szakára? (államira) - többi lent
Ha felvesznek egyetemre, de közben beiratkozom OKJ-re, akkor mi a teendő?
Így tényleg felvesznek dietetikus szakra?
Továbbtanulásnál ha kiszámolom a pontjaimat és megvan annyi pont amennyi kell akkor tuti hogy felvesznek?
Mi van, ha valakit felvesznek egy egyetemre, de mégsem akar menni?
Ha elérem a pontszámot, akkor automatikusan felvesznek az egyetemre államilag finanszírozottra?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!