Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Egyetem Kommunikáció...

Debreceni Egyetem Kommunikáció és média szak?

Figyelt kérdés
Kérem szépen, csak azon válaszoljanak akik elvégeztek vagy ott csinaljak. Kifejezetten Debrecenben erdekel. Kíváncsi volnek h ki hol helyezkedett el, mennyit keres, milyen volt az egyetemi élet, milyen nehéz volt. Azok is írjanak nyugodtan akik semmit sem értek el vele. Hatha van itt néhány Debreceni Egyetemes (volt)diák. Ha valakinek nagyon közeli ismerose volt az is érdekel. :)

2018. jún. 24. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én nem, de az egyik legjobb barátnőm ott végzett. :) Hááát..mit ne mondjak.. Elég jóeszű lányról van szó, világ életében szín ötös volt és sokkal értelmesebb szakokat is simán kirázott volna a kisujjából, mégis ehhez húzta a szíve. Nagyon szerette az egyetemet, azt mondta élete legszebb évei voltak, viszont a vége fele már világosan látta, hogy az álláskereséssel nem kis gondjai lesznek. Így is történt. Végül Pesten talált magának állást (meg nem mondom, hogy mit csinál de frászt kap tőle) Valamennyire kapcsolódik a területéhez, de mégsem az igazi. Ő azt mondja, (nem tudom ez mennyire igaz) hogy a Corvinusosokat általában előnyben részesítik, bár még közülük is vannak, akik kénytelenek más területen elhelyezkedni. Hát érdekes szituáció ez... Bevallom mindig irigy voltam rá, a rengeteg szabadideje miatt, plusz külön idegbaj volt, mikor ő végzett, én pedig még csak a 3. évemet tapostam az orvosin, de így utólag áldom az eszemet és neked is csak azt tanácsolom (tudom tudom ki vagyok én hogy tanácsokat osztogassak) hogy próbálj olyan területet választani, ami keresettebb, hasznosabb, ha pedig később még mindig érdekel ez az irány, egy másoddiploma sosem árt. A mai világban igenis talpraesettnek kell lenni.
2018. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 Ekkora hülyeséget régen olvastam 😂😂😂😂😂
2018. júl. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen?:)) Pedig az összes bölcsész tankönyved felülmúlja ezt szerintem. (Ha egyáltalán van ott tankönyv?) Nem értem, hogy miért gáz manapság tanulni, ahelyett, hogy ilyen tipikus “nem akarok még dolgozni, kéne egy diploma is, de tanulni lusta vagyok érte” szakokat elvégeztek. Neked is ajánlom figyelmedbe! Egyébként nem tudom mi volt hülyeség abban amit írtam, kérlek magyarázd el, persze csak ha nem megterhelő:)
2018. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!