Felvesznek tanítónak?

Figyelt kérdés

346 pontom van, ezzel fel vesznek tanítónak állami finanszírozásban?

Van egy emelt töri érettségim és egy nyelvvizsgám. Mindennel együtt ennyi pontot számol nekem a felvi.

Az emelt töri mondjuk rosszul sikerült, 60% és a magyar se lett túl jó, 66%. Plusz van egy felsőfokú nyelvvizsgám.

Szerintetek be kerülök? Csak állami helyet irtam be, költségesre nem akarok menni.


2018. jún. 24. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd ahova felvételiztél, hogy mennyi volt az előző években a ponthatár, ahhoz tudsz viszonyítani.
2018. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tavaly 280 ponttal vettek fel államiba, csak nem tudom ezt mennyire nyomják fel...
2018. jún. 25. 09:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként ELTE. :)
2018. jún. 25. 09:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ELTE TÓK-ra szeretnék menni, csak én a kisgyermeknevelőt jelöltem meg. Ne aggódj, simán felvesznek. Bár azt hallottam, hogy szinte minden szakra sokkal többen jelentkeztek, mint eddig, de ez bőven elég.
2018. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. ;)

Ahogy néztem a statisztikát 1000 valahány százan jelentkeztünk tanitónak az ELTE-re, de ebből első helyes csak 320 vagy mennyi fő van. Tavalyi is valahogy így van.

Nem tudom ez alapján számolják -e majd, vagy hogy. De remèlem fel vesznek minket 😀

2018. jún. 25. 11:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első helyesek érettségi eredményeit nézik, ki tudja, hogy másoknak milyen lett, de én is nagyon remélem, hogy bent leszünk. :)
2018. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak nem emelik fel 100 ponttal a tavalyihoz képest.
2018. jún. 25. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!