Most ez hogy van?

Figyelt kérdés
még messzi vagyok az érettségitol, de csak két dolgot. hallok, hogy vagy nagyon nehéz vagy nagyon konnyu... pl ismerosom szivvel lelekkel tanult de egy 4es átlagot nem tudott osszeszedni.. ha valaki figyel órán és van logikája osszetud szedni egy 4es átlagot ?
2018. jún. 26. 06:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tanulsz az évek alatt, és kb fél év alatt átismételsz mindent az írásbeli előtt, akkor simán meglesz. Persze, lehet, hogy valami sz*r feladatsort kapsz töriből, mint én most, de ettől függetlenül simán meg lehet írni jóra, ha van érzéked a tárgyhoz és tanultál is, nem nehéz.


A szóbelire meg ott lesz minden előtted, csak azokra a témákra kell koncentrálni. Nekem csak 60 tételem van most (töri és magyar), mert nyelvekből már megcsináltam az emeltet is, több mint 2 hónap alatt simán felkészülten, mert ezeket mind vettük a 4 év alatt. Egyébként ma leszek déltől szóbelin, ha gondolod, elmesélhetem, milyen volt. :)

2018. jún. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
okés nyugodtan megírhatod az ,,élményed":D
2018. jún. 26. 08:23
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Én nem tanultam kb semmit a 4 év alatt, mindig 2,3-as voltam. Érettségire megnéztem pár korábbi feladatsort matekból, meg a szóbeli tételeket mindenből átolvastam mások kidolgozása által. Négy felett lett az átlagom, szerintem egyáltalán nem vészes, ha egy kicsit jobb képességű vagy és előtte soha nem tanultál kb. pár nap alatt fel lehet készülni az egészre szerintem.
2018. jún. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!