Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri tanítónak tovább...

Megéri tanítónak tovább tanulni? Lesz munkám? Nem lesz hamarosan túl telített ez a hivatás?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanítónak tovább tanulni jövőre, azonban azt olvastam, hogy az utóbbi években elég népszerű és sokan választják ezt a szakot.

2018. jún. 27. 22:00
 1/1 anc válasza:
Szia!:) Én is tanító szakra járok. Családomban, ismeretségi körömben is sok tanító van. Szerintem azért annyira nem divatszak, mert nálunk például 5en vagyunk tanítók, de máshol azért többen vannak, de nem hiszem, hogy annyira nagyon túltelített lenne. Szerintem megéri tovább tanulni, mert szép szakma. És tegyük hozzá, pár éven belül rengeteg tanár megy nyugdíjba, és iszonyatos tanárhiány van már most is. Nem hiszem, hogy annyira túltelített lesz ez a szakma, mire végeznél, sőt, szerintem bőven fogsz majd tudni munkát találni, mert lasszóval fogják a pedagógusokat. Az lenne a legjobb, ha túl telített lenne, mert akkor nem lenne akkora tanárhiány. :/ Itt egy példa, a Vaterán rengeteg tanítói állást hirdetnek: [link]
2018. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!