Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi egyetemi hallgatók!...

Orvosi egyetemi hallgatók! Mennyire jelent gondot számotokra, hogyha a kórházi gyakorlaton esetleg hajléktalan, ápolatlan, büdös embereket kell fogdosnotok?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 17:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A szagokkal szerintem jobban meg tudsz barátkozni, de ha a vért nem bírod... azt tudnod kell, hogy orvosin van boncolás, ott hozzászoksz a vér meg minden belsőség látványához. Szerintem, én legalábbis abban bízok, hogy ezt meg lehet szokni. Nem műtős/sebést akarok lenni, vannak olyan területek, ahol nincsenek ilyen dolgok, úgyhogy lényegében "csak" az elején (nem tudom, úgy 10 évet lOl) kell kibírni. Úgy kelk felfogni, hogy "ezt csak azért csinálom, hogy a végén azt csináljam, amit szeretnék"
2018. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ó, tudnék mesélni, trauma amb... Fejsérült alkesz az igazi.
2018. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Fejsérült alkesz az igazi."


Jajjj azok a régi szép emlékek. :D

Ez az a típus aki tuti összeszart gatyával érkezik...

2018. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mikor nem tudod eldönteni, a kosz, a pia, a vizelet vagy az émelygős vérszag a legrosszabb belőle... 😂
2018. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Na jó,most már végképp elment a kedvem :DD
2018. júl. 23. 15:41
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha az egyetemet elvégzed, rohadt sok lehetőséged lesz.

Elég sok olyan terület van, ahol nem fogsz csövesekkel dolgozni. Plusz ott van az orvosi határérterülete, ahol még beteget sem fogsz nagyon látni.


A vér, szag megszokható. De ha téged ez ennyire zavar, meg ennyire befolyásol, akkor nem lehet valami nagy kitartásod, így tényleg ne legyél orvos.

2018. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha segíteni szeretnél és a vért nem bírod, akkor lehet hogy más segítő szakma lesz a tiéd. Évfolyamtársam hasonlóan nem bírta a vért, de “csak azért is” logikával elment a sotera.. 2 év után annyira rosszul volt, hogy otthagyta az egészet, de most ezzel így 4 félévet eljátszott “fölöslegesen” és elment gyógytornásznak, előtte a pszichológuson illetve dietetikuson gondolkozott még
2020. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!