Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire reális, hohy napi 9...

Mennyire reális, hohy napi 9 órás,3 műszakos gyári munka mellett eltudok végezni egy egyetemet levelezőn?

Figyelt kérdés

Mérnök, de inkább gazdaságinformatikában gondolkodom...


Ha ez így nem lehetséges, akkor mi lenne a jó megélhetési alternatíva gyár helyett, csak érettségivel, ami mellett már bevállalhatnámnazbegyetemet?



2018. júl. 14. 11:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ma 12:45

Elküldtem

2018. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nekem is légyszi
2018. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam megoldani... A bejárással voltak problémáim (120 km-re volt az egyetem), na meg a kedves főnökséggel, akik előszeretettel rendeltek el túlórákat szombatokra is.

Szóval úgy döntöttem elvégzek egy okj-s tanfolyamot itt a közelben, fejlesztem a nyelvtudásom (német), és lelépek külföldre, akár ápolónak vagy eladónak-pénztárosnak.

Aztán soha többet gyári munka.

2018. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
En az Obudain csinalok mernokit levelezon. Tobb munkahelyem volt, szerencsere mindig szakmaban, jo fizuval. Utobbi 12 oras 4 muszakos (karbantartos beosztas). Nem jo, 2 honapig birtam. Ejszaka aludni kell. Igazabol mindenhogy szo_as, de talan az ejszakazas vesz ki a legtobbet, es a vele jaro atallas.
2019. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mondjuk ehhez hozzatartozik, hogy napi 200km-t autoztam, ejszakabol haza a reggeli csucsban es ejszakaba a delutani csucsban. Ha helyben lett volna, lehet mashogy velekedem. Utolso voltam.
2019. febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!