Szerintetek az októberi èrettsègiig fel lehet kèszülni 80%ra (közèp szinten)?

Figyelt kérdés
Nem tudtam hogy csak ha alapból elèrem a 280 pontot akkor nèzik a többletpontot is :( így sajnos nem kerülök ne a szakomra ès újra kellene èrettsègiznem
2018. júl. 16. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy tárgyból? Vagy több tárgyból?

Egy tárgyból simán. Több tárgyból már kicsit nehezebben, de az is kivitelezhető.

2018. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

el lehet erni, de alapvetoen a tanulasi kepessegek kialakitasa a cel az erettseginel maga a megtanulando anyag az egy targybol sem sok

plane kozepszinten


a titok hogy minden nap foglalkozni kell vele az erettsegi kovetelmeny alapjan

2018. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Irodalomból csak gyakorolgatni kell, töriből az esszé miatt viszont azért kell tanulni, de pár hét alatt megvan. Nekem csak 78 lett, de úgy hogy az esszét egyáltalán nem tudtam sajnos, tehát ha a szóbelit macolod és első része is egész jó lesz lazán meglehet. Matek már neccesebb, ha van érzéked hozzá könnyű, de ha nincs a négyjegyűt nézegesd illetve az eddigi érettségiket gyakorold, ami típus nem megy, arra feküdj rá. A legnehezebb része szerintem a valószínűség számítás, én pl azt rontottam el, pedig előtte az volt a kedvencem, nagyon jól ment.

Vagyis sikerülhet, csak ne lustálkodj, a szóbelikre pedig tényleg minden tételt rendesen tanulj meg, arra én egy hetet szántam, elég volt, de 2 hét biztosabb ha bírod addig a tanulást.

2018. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!