Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tanuljak tovább? Milyen...

Hol tanuljak tovább? Milyen karrier lenne nekem való?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem,most egy évig kint leszek külföldön (USA) au pair-ként.Azért ezt választottam,mert nem sikerült időben kitalálnom hogy mihez kezdjek magammal.Minden érettségim 90% felettire sikerült (emelt magyarral és törivel),van két felsőfokú nyelvvizsgám (angol és spanyol),illetve egy középfokúra most készülök (német).Igazából különösképp semmi nem érdekel,egy viszonylag kényelmes irodai munkát szeretnék vagy pedig olyat amivel sokat kell utaznom,hogy legalább világot lássak.Az hogy konkrétan milyen szektorban,mivel kell majd foglalkoznom az mindegy,csak jól keressek vele.Nem tudom mit kellene választanom tovább tanulás terén,és szerintem jövő februárban sem fogom tudni.Szívesen fogadnék tippeket/tanácsokat.Köszönöm előre is!
2018. júl. 17. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Közgazdaságtannal vagy joggal nagyon nem lőhetsz mellé, utána lehetsz kereskedelmi összekötő vagy diplomata.
2018. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Programozó. Azon belül is ipari szoftverfejlesztő. Már Magyarországon is kezdő fizetésként 3000 euro felett kapsz. Iszonyatosan fizetett munka. Talán ez a legjobban fizetett mérnöki.
2018. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magyarországon SSC?
2018. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!