Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Így felvesznek az egyetemre?

.Sz. kérdése:

Így felvesznek az egyetemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A felvi a jelentkezések és pontszámokban 0 pontot ír és indokként: "Középfokú végzettséget igazoló érettségi eredmények hiányában pontszám nem számítható"

Ezt már elkéstem sajnos feltölteni, és már nem tudom. Van viszont két emeltszintű érettségim amelyek duplázásával bejutnék.

Azt szeretném kérdezni, hogy lehetséges ez egyáltalán ?

Az hogy csak azt a két tanúsítványt nézze, és csak az alapján számolja a pontjaim ?


2018. júl. 20. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Szia! Sajnos nem igazán értem ezt a helyzetet, mert az érettségi eredményeket. (Amennyiben 2006 után érettségiztél) nem kell feltölteni. Mindenképpen kérdezz utána holnap!!

Egyébként persze lehet olyat, hogy csak a tanusítványaidat számítja duplázással. De akkor sem kellene már 0 pontot írnia..

Ezzel kezdd a napot holnap!!

2018. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt írta is, hogy nem kellett feltöltenem.. De tulajdonképpen ezzel csak a 2 tanúsítvány van és a többi nem elfogadható(külföldről van bizonyítványom és érettségim). Csak a 2 tanúsítvánnyal tud pontot számolni szerinted?
2018. júl. 20. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Ha nincs érettségid, nem vesznek fel sehova, teljesen mindegy, amúgy hány pontod lenne. Te nem igazoltad, hogy van érettségid, úgyhogy az ő szempontjukból olyan, mintha nem is lenne.
2018. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Na most én azt gondolom sajnos, hogy mivel külföldi minden eredményed, azt sainos fel kellett volna töltened. Így olyan, mintha nem igazolnád azt, hogy sikeres érettségi vizsgát tettél. Ebben az esetben pedig a 2 tanusítvány sem vehető figyelembe és így már érthető az is, hogy miért ír 0 pontot. :(

2018. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%

középfokú végzettség:

-matek

-magyar

-töri

-nyelv

-választott

2018. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Azért 0, mert külföldi, ezt fel kellett volna töltened. Így nem biztos, hogy bekerülsz.
2018. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így biztos hogy nem kerülsz be

A külföldi érettségik miért lennének benne a magyar központi adatbázisban??

2018. júl. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!