Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi az a munka, ami nem halálos...

Mi az a munka, ami nem halálosan monoton? Mire képezzem át magam?

Figyelt kérdés

Mi az, ami változatosabb, mint az adatrögzítés, adatellenőrzés totál manuálisan? Mindenki lehurrog, hogy monoton minden munka, mit akarok, mégis mit várok...


Környezetmérnök diplomával mire képezzem át magam, amit reális levelezőin elvégezni munka mellett?

Gondoltam a saját MSc-re is, mert úgy látom, nem reménytelen ezzel se az elhelyezkedés, főleg ha tanulok mellette angolul...


2018. júl. 22. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
mérnökinfó
2018. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arról is lebeszélnek és közlik, hogy szerintük monoton. Mondjuk szerintem nem (mármint a programozós munka a végzettséggel)... vagy legalábbis nem annyira, mint például az adatrögzítés vagy egy városi helyi busz vezetése.
2018. júl. 22. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Mit értesz halálosan monoton alatt? Neked kell megtalálnod azt, hogy az adott munkában mi az a plusz, ami napról napra előre visz és megtöri a monotonitást. Nem hinném, hogy létezik olyan munkakör, ahol ne lenne a munkának monoton része is. Mondom ezt úgy, hogy projektmenedzsmenttel foglalkoztam több évig, ami definíció szerint is arról szól, hogy mindig valami újat, egyedit hozzunk létre, de ott is voltak a munkának unalmasabb, monotonabb részei.
2018. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egy adatrögzítésben nehéz megtalálni a változatosságot. :D

Jó, mint írtam, lehurrognak, hogy minden munka monoton, de nem tudom elhinni, hogy ennyire, mint amikor napi 50 fiók adatait másolod jobbra-balra.

2018. júl. 22. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pl. nyelvtanár és fordító vagyok, egy csöppet sem monoton.
2018. júl. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

-.-


Az irodai munkák legalját csinálom. Nem minden munkakörülmény rossz, sőt, vannak szerethető dolgok is a munkahelyen.

Maga a munka, amit a gépen el kell látni, mégis az irodaiak legalja. Adatmásolás ctrl+c, ctrl+v, adatellenőrzés szemmel, hosszú táblázatokból. Néha-néha van mondjuk kreatívabb feladat vagy nagyon mini dolgokban önállóán dönthetünk.

Általában viszont adatmásolás, adatellenőrzés.


Na innen tudok én magam viszonyítani, melyik munka mennyire lehet monoton ebből a szemszögből.



Nem sok életem van (kb semmi), de ez gyk-n belül is másik kategória, a fizum nem a világ vége, de nem is sok, a spórolt pénzem rohamosan fogy pl egészségi dolgokra...

Már alapból nem szívesen tanulnék még egyszer munka mellett, de kell.

Ezúttal azonban nem akarok melléfogni.

2018. júl. 23. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!