Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Három műszak mellet milyen...

Három műszak mellet milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Problémás családi élet miatt olyan helyzetbe kenyszerültem hogy 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezem és muszáj mellette dolgoznom.

Valamilyen tanfolyamot szeretnék elkezdeni amivel magasabb bért tudnék elérni és esetleg külföldön elhelyezkedni,vagy legalábbis itthon eltudjak menni egyedül albérletbe ugyanis per pillanat munkás szállon élek :S

Kerestem és találtam is néhányat de nem tudom megéri e őket letenni hiszen csak hétvégente kellene bejárni és hogy így hogyan lehetne elsajátítani egy szakmát normálisan azt nem tudom.


Valakinek van ötlete vagy van olyan aki 3 szak mellett tett le valami szakmat es sikerult benne elhelyezkednie?


Köszi előre is a válaszokat!:)



2018. júl. 19. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
cnc programozó?
2018. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahhoz kell előképzettség és/vagy érettségi is nem?
2018. júl. 19. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy jó szakmával ( mondjuk villanyszerelő, hegesztő stb) és egy kis nyelvtanulással pár év alatt kitörhetsz ebből a körből. Nem lesz egyszerű, de hát ekkorát változtatni sosem az.
2018. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!