Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek az emelt szintű...

Szerintetek az emelt szintű biosz érettségi nagyon nehéz? Külön tanár nélkül, semmi előkészítő nélkül megoldható egy év alatt?

Figyelt kérdés
Vagy inkább középszintűt megcsinálni négyes, ötösre? (a pontok miatt)

2018. júl. 22. 18:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
A 74%-os biosz emeltes vagyok. Na nekem az emelt kémiám 95% lett. Arra számomra lehetetlen lenne a két-három hónap. Pontosabban a számolások részére. Annak szerintem van egy olyan metodikája, amibe bele kell jönni és nekem ez nem ment volna ilyen rövid idő alatt. De ahogy látod van ellen példa, szóval bármi lehetséges, csak szorgosnak kell lenni.
2018. júl. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagy Etele könyvét szóról-szóra bevágtam (plusz feladatgyűjtemény), semmi más tankönyvből nem tanultam, és így lett 93%-os az emelt bioszom.
2018. júl. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

#8 vagyok. A kémia is teljesíthető egy év alatt. Én nem jártam magántanárhoz, a fakt nálam semmit sem ért a tanár miatt, szóval magamtól készültem. A mozaik 11-12. könyvét tanultam és hozzá a fgy-t, ha azt tényleg tudod, sima 90%+. Számolásokat meg az Ötösöm lesz kémiából fgy-ből gyakoroltam, illetve megcsináltam az összes eddigi érettségit. 10 hónap alatt készültem fel (tény, nem 0-ról, mert ötös voltam kémiából világéletemben, de mondjuk járhattam egy 4-es középszintű érettségis tudásnál), és 97% lett, ami pontot vesztettem, az figyelmetlenség és az esettanulmány az írásbeliben, tehát mondhatni, nem a felkészülésen múlt. És én tényleg csak a mozaikos könyvből tanultam az elméletet.

Menjen az egyenes arányosság és a logikus gondolkodás, úgy nem lesz gond a számolásokkal, ha begyakorlod. Nekem napi 3 (nehezebb, emelt szintű) számolás és heti 2 komplett érettségi volt kitűzve. Ezt igyekeztem tartani és utolsó hónapban már nagyon untam. :D (Persze ott volt mellette az emelt biosz is meg minden egyéb, tehát így is volt dolgom.)

2018. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
13-as, és hová jelentkeztél, ha meg szabad kérdezni?
2018. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze! :) SE GYTK-ra esett a választásom. :D
2018. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!