Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anglisztika BA után mehetek...

Anglisztika BA után mehetek mester szakra, angol-hittan tanárnak tanulni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 26. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán vagyok benne a témában, de szerintem nem. Illetve akkor igen, ha a mesterképzésnek nem feltétele az BA teljesítése. De szerintem tanári képzésnél kell egy alap is, hogy mesterre mehess. De nyugodtan javítsatok ki, ha tévedek!
2018. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát olyan tuti, hogy van, hogy ha anglisztika BA után megcsinálod az aglisztika MA-t, majd utána még elvégzel egy két féléves tanári mestert, akkor úgy lehetsz angoltanár. Viszont két szakot szerintem csak osztatlan tanári lehet tanulni és abban már nem vagyok biztos, hogy így mehetnél-e angol-hittan tanárira.... Én nem tartom valószínűnek, de szerintem kérdezz rá vagy keress rá, mert a képzéseknél általában le szokták írni, hogy mik a bemeneti követelmények.
2018. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, rákeresek mindenképp!
2018. júl. 26. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!