Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 281 ponttal felveszenk jogi...

281 ponttal felveszenk jogi karra önköltségesre?

Figyelt kérdés

281 pontom van, eleg lesz??:??


Agusztus 6-ig van határidő


Bocsi teleorol irok



2018. aug. 2. 09:39
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 Ákos510 ***** válasza:
92%
Majd ha a kedves medikus elkövet egy műhibát (NE ADJA ISTEN SOHA!), egy másik medikus fogja védeni vagy egy ügyvéd? Esetleg egy nővér? Lehet, hogy vicc a jog,engem ez érdekel. Lehetnék orvos, ha biosz-kémia vénám lenne. Emiatt leszólni bárkit elég tirpákság. De nevessetek csak, az még legalább ingyen van.
2018. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
84%

Tudod kedves medikus, az Isten komplexusodtól aztán nem leszel több másoknál. Nem attól jó szakember valaki, hogy hosszú évekig egyetemre járt. Ahogy egy jogász sem tudja meggyógyítani magát, te sem tudnád képviselni magadat a bíróságon. Sőt, biztosan lesz olyan élethelyzet, amikor egy szakmunkás fog kisegíteni, ha eldugul otthon a vízvezeték.

Felesleges másokat lenézni, és főleg általánosítani, mert hidd el nem ilyen emberek járnak jogra. A kérdező, ha be is kerül, fél év után ki fog hullani.

Nem tudom, hogy csak fröcsögős kedvedben vagy-e éppen, de a megnyilvánulásod alapján nem sok intelligencia szorult beléd. Ha én is általánosítani akarnék, a te hozzászólásod alapján én kb. ugyanúgy ítélném meg az orvosisokat, ahogy tetted te a kérdező hozzászólásai alapján a joghallgatókkal.

2018. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Medikus!


Mellényúltál. Én, a 91%-os nem jogász, hanem harmadéves orvostanhallgató vagyok. :D

2018. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
58%
:D :D :D Muahhaha
2018. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
59%
Nyári gyakorlaton nem akkor van. :P
2018. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként az igaz, hogy jogász fizetősre mindenkit felvesznek ha fizet, az más kérdés, hogy ezek közül sokan nem végzik el, mert kihullanak vagy 5 év helyett sokkal hosszabb idő alatt.

Orvosira azért nem mennek fizetősre mert drága, hidd el kedves medikus, ha nem 1,5 milliónál kezdődne az ár mìg egy jogi "csak" 300e, akkor orvosira is sok hülye beadná a jelentkezését mert kifizeti :D és azt tegyük hozzá pluszban, hogy orvosi kar 4 van Ma.-on, jogi kar 8 és eltérő minőségbeli különbségekkel, szóval általánosítani nem kellene.

2018. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
11%

Miért lett törölve a válaszom? Harmadéveseknél a nyári gyakorlat kellős közepén vagyunk most. Akkora kamugép, hogy az hihetetlen. Belgyógyászat, neurológia gyak, venázni meg már profin neked ilyenkor.


Mi az, hogy sok hülye beadná orvosira jelentkezését? Azt tudod, hogy brutál 2 emelt szint mellett hol kezdődnek a ponthatárok? Ráadásul most több pont volt a fizetős...

Tudod hány ismerős gyereke sírta ki a lelkét július 25-én, mert nem vették fel orvosira?


Lehet, hogy a kérdező kihullik, de az is lehet, hogy bennmarad. Akármelyik következik be, ez zavaró tényező. Mert nem méltó egy olyan szakon, ahol doktorikat osztogatnak. Írástudatlanok, szaksuliból mennek már jogra? Ne már basszus...

A forma-1-ben is kipróbálják a béna versenyzoket, vagy csak a legjobbakat veszik fel? Real Madrid, Barcelona próbajátékon világklasszisokat tesztel vagy olyanokat, akik 2 értelmest nem tudnak passzolni?

Ha nem járna doktori, fullra leszarnánk, hogy mi van a jogi szakkal, de ez SZÉGYEN doktorokra nézve, ami már most megy. Lehet, hogy kiesik, akkor is azzal fog nagyzolni, hogy jogira járt...soha nem volt egy nagy szám a jogi, de azért ennyire ne legyen már süllyesztő!

2018. aug. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
71%
Azért az remélem megvan mindenkinek hogy egy trollal állunk szemben. Mint topik a téma jó de a kérdezőnek érdemben nem lehet válaszolni mivel egy számára irreleváns kérdést tett fel.
2018. aug. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:
Nem tom mirol beszeltsk de mostmar eleg lessz! Felltettetem egy kerdesf, arra kerém a valasszokat. Irjatok edjmasnak privatban, demostmar belehetfogni. Remelm sikerulni fog a potfelvetleu nálunk mindenkik nagyon szurkollnak nekem és ez naon jol esik !!! Nagyon busz kek lennenke a szuleim!
2018. aug. 4. 09:22
 30/63 A kérdező kommentje:
81,84,85 gyasz szazalekosok belehet fogni mostmar, meg az az aki medikus !!! Vagy kerdeste vagy ellehett mennni!!!! Jogasz leszek es befogom fejezni, koppani fogtok!
2018. aug. 4. 09:27
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!