Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 281 ponttal felveszenk jogi...

281 ponttal felveszenk jogi karra önköltségesre?

Figyelt kérdés

281 pontom van, eleg lesz??:??


Agusztus 6-ig van határidő


Bocsi teleorol irok



2018. aug. 2. 09:39
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:
Ha ilyen Zimany Linda-felek eltudják vegezni, akkor miért nehez? Vannak sokal nehezebb szakok!!!
2018. aug. 5. 07:25
 42/63 anonim ***** válasza:
83%

Zimány Linda nagyon sok év alatt (talán 10) végezte el, nem a legnehezebb egyetemen, nevet nem írok direkt.

A ponthatárt nem a nehézségi szint szerint állapítják meg, nagyon sok mérnöki is 280, mégsem könnyű szakok.

Nyelvtudás nélkül diplomát sem kapsz illletve már sokszor szaknyelvi tudás kell nem csak általános nyelvi, aztán ha elvégeznéd talán, munkahelyed nem biztos, hogy lesz, bar nem tudom, hol dolgoznál később?

Ez a fenyìtés jó vicc, egyetemen senkit sem fogsz érdekelni :D másrészt ha egy tárgyat háromszor, esetleg méltányosságival négyszer felveszel vagy 7. vizsgaalkalomkor sem sikerül bye bye a hallgatói jogviszonyodnak.

Egyébként tanultál érettségire és így sikerült? Mert jogon sokkal nagyobb mennyiséget kell rövid idő alatt és nagyon pontosan elsajátítani...

2018. aug. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
89%

59 százalékos magyarérettségi :D :D

Nem is tudom, miért ennyi. Rossz olvasni, ahogy írsz. Gondolj bele, majd ha jogászként valahol írásban kell nyilatkoznod. Az idegen nyelv meg azért nem megy, mert magyarul se tudsz, egy első osztályos különbül fogalmaz, mint te, a tanárfenyítő, tudatlan kis csitri. :D

2018. aug. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:
Tanarok elnézőek volltak, szobelim sem tuttam semmit, megis sok pontot kaptma. Pedig írásbeli nem lett jó.
2018. aug. 5. 08:49
 45/63 A kérdező kommentje:
10 evig tanulni fogok, -es??? Attól ugyanugy jogasz leszek.
2018. aug. 5. 08:49
 46/63 A kérdező kommentje:
Nem én fenyitettem, nem tudom honnanan vesziktek, tesomek lerendeztek őket.
2018. aug. 5. 08:51
 47/63 A kérdező kommentje:
Tanultam amenyit lehett et.
2018. aug. 5. 08:51
 48/63 A kérdező kommentje:
De miért kell szemelseskedni? Enckinek irtam vmi rosszat?
2018. aug. 5. 08:52
 49/63 anonim ***** válasza:
85%
De nem érted, hogy megszűnhet nagyon gyorsan a hallgatói jogviszonyod? Értsd:nem kapsz diplomát, ha írásban illetve szóban nem tudod magad kifejezni, a tanulás sem fog menni, kettő, szerinted ki alkalmazna ilyen jogászt mint te vagy ki menne hozzád ügyfélként:senki. Nagyon sok más szép szakma is van, amiben megtalálhatod a számításod, ezt szerintem ne erőltessed, jó tanácsként mondom.
2018. aug. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
76%
Senki sem bántani akar téged itt, hanem nyilván van rálátásunk a dolgokra, akár hallgatóként vagy akár már végzett szakemberként, és sok költségtől illetve kudarctól kímélnénk meg.
2018. aug. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!