Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 281 ponttal felveszenk jogi...

281 ponttal felveszenk jogi karra önköltségesre?

Figyelt kérdés

281 pontom van, eleg lesz??:??


Agusztus 6-ig van határidő


Bocsi teleorol irok



2018. aug. 2. 09:39
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:
58% te is!!!
2018. aug. 4. 09:27
 32/63 anonim ***** válasza:
71%
Hajjaj, már szinte látom is a fekete autót ahogy jön értem. :DD
2018. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
90%

Kedves medikus! Ha jól tudom a gyógyszerészetiért régen nem is járt doktori, erről ennyit.

Másodsorban, sok ismerősöm jár, járt orvosira, simán bekerültek és szép eredménnyel elvégezték, tehát be lehet kerülni ha valaki nagyon akarja és valóban oda is való.

Nem állítom, hogy nincsenek buta jogászok, ahogy orvosokból is vannak, én is ismerek olyanokat. Lehet, hogy te az ismerettségi körödben buta jogászokat ismertél meg, szívesen bemutatlak értelmes jogászoknak, hogy javítsam a világnézeted. Szép napot! Üdv, egy már végzett jogász.

2018. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező hány éves vagy?

Fiu vagy lány?

Mi a szakvégzettséged? ( beszamolhato a pontokba +32 pontként ha a szakhoz köze van)

Miért akarod a jogi pályát?

Emelt szintű törid vagy magyarod hány százalék? A többi tárgyad?

2018. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:

20 eves vagyok, NÖ (nem tudom némelyik mijen kislqnyrol bezelt).

Erettsegiztem.

Jogasz szakot, azeet valassztom, mert jo. Mert felfezsnek es elvegzemm. Ide felfesznek, mert ez a szintem!!!

Erettsegi átlag:47

Tanulmányi pont:68

Magyar kőzép:59

Tőri emellt:57

+50

Hatcmaragyunk annyiban néhány tanár belett fenyitve szobeli elott meg evvegenXD tobbet nem mondok


Maskor ha enyit kerdezel legalább köszönnni! Nevemet, lakcimememt, szamlaszamomra nem vagy kivamvsi???


Bocs telorol ierok

2018. aug. 4. 21:45
 36/63 A kérdező kommentje:
Egy erős hármas,negyes tanuló voltam vagyok.
2018. aug. 4. 21:52
 37/63 A kérdező kommentje:

A tobbi tantarygra nem emlekszem, de azt tudom, hogy angolbol majd nem megbuktam.

Idegen nyelv nem megy, nagyondnem.

2018. aug. 4. 21:55
 38/63 anonim ***** válasza:
78%

De egy flegma kis pica vagy már ne is haragudj. Tényleg 20 éves vagy???

Segíteni próbáltam azért kérdeztem. Ilyen modorral egy egyetemre se vesznek fel. Igen sajnos ilyen is szerezhet diplomat

A "nyelv" nem megy azt mondod. Jogi egyetemen kemény nyelv tudás kell.


Középszintű nyelvvizsga nélkül NEM kapsz jogi diplomát.Alapkövetelmény.


Felvételinél ennek is nézik az eredményét. Vagy a latinnak.Első évben kifognak szórni akár önköltséges akár nem.

Az hogy befenyítetted a tanárokat azzal nem sokat értél. Ez a vizsgaszázalékodon látszik.Egy egyetemet végzett tanárnem fog megijedni egy taknyos gyerektől. Szép álom.Semmit nem értél el vele. Meg lehet a jövődet is lerontottad. 282 pontod van. Ha van szakmad akkor 321.

Eméletileg felvehetnek önköltségesre de csak felesleges pénzkidobas lenne,mert elfognak tanácsolni a nyelv miatt is.Meg egy bizonyos kreditnek meg kell lennie hogy átmenj a következő evfolyamtra.


Nem elég bekerülni. Bent is kell matadni.

2018. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
78%
És helyesírás is szükséges..Te kivalaszottad az egyik legnehezebb egyetemet ahonnan úgy kipenderítenek mint macskát....
2018. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:

"legnehezebb egyetemet"


Hahahaha....

Szoval ezért 280 pont a ponthatar egy emelt szintuvel

2018. aug. 5. 07:22
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!