Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kötelező az elsősegély tanfoly...

Kötelező az elsősegély tanfolyam? 2 nap lenne, az első napra elmentem, de a 2. -ra már nem tudok ez kizáró ok hogy vizsgára menjek?

Figyelt kérdés
az autos iskolába kötelező volt befizetni az eü tanfolyamot, mindössze 2 alkalom lenne. Elmentem az elsőre, de a 2.-ra már nem tudok halál esett miatt. ez gond lehet? simán elmennék csakvizsgázni

2018. aug. 2. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem kizáró ok, de szerintem azt a pár órát kihagyni nagy hiba, mert a vizsgán azokból fognak kérdezni....
2018. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egy könyv a hornyak fèle.. úgy tűnik minden benne van . Illetve a tételeket hol találom?
2018. aug. 2. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Mi nem kaptunk se tételeket, se tételsort, hanem az órákon elhangzottak meg a könyv alapján vizsgáztunk le + az órai gyakorlatokból, mert az mindenkinek kötelező vizsga volt.
2018. aug. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem ez a kérdés skacok :/
2018. aug. 3. 08:42
 5/6 anonim válasza:
Nem kizáró ok, ha nem jelensz meg a második órán. Múlt héten tettem le az elsősegély vizsgát, nálunk is voltak olyanok, akik nem jártak be. Mindenkinek sikerült. Nekünk könyvünk sem volt, valami kis papírt kaptunk, amiből tanuljunk. Két gyakorlati feladatot ha tudod helyesen (újraélesztés és stabil oldalfektetés), akkor szerintem már annyira nem fognak kötekedni, nálunk így volt. Én jobban megtanultam a dolgokat úgy, hogy elmondta az oktató, de ha elolvasgatod néhányszor, úgy is simán mehet.
2018. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
El tudnád esetleg nekem privátban küldeni a jegyzetet amit kaptatok? Megköszönném nagyon
2018. aug. 7. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!