Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óriási tragédia az egyetemista...

Óriási tragédia az egyetemista gólyatábor kihagyása?

Figyelt kérdés
Egy alapjáraton könnyen barátkozó embernek, csak nem lesz akkora probléma majd máshogy ismerkedni, lesznek más lehetőségek nem? Egyéb találkozók, bulik?

2018. aug. 5. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kihagytam az elsőt, kihagyom a másodikat is.

Nem vesztettem semmit.

2018. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 2t hagytam ki. Nem bántam meg.
2018. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem lesz tőle semmi bajod, az első hónapok másról sem szólnak, mint az erőltetett ismerkedős programokról.
2018. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Én már előre tudom, hogy nagyon bánnám utólag, ha nem mennék el. Nekem nagyon kedvcsinálónak hangzott az egész programlista, elég sok mindent terveznek be a kis gólyácskáknak. :D Másrészről itt egy helyben megismerkedhetek sok mindenkivel, elsősökkel és felsősökkel egyaránt, ami elég jó alapot nyújt a későbbi "ismerkedésben", plusz kolis is leszek, úgyhogy hátha kifogok egy jövendőbeli szobatársat. Persze sokan nem fognak eljönni, de én úgy érzem, hogy jól fogom érezni magamat, meg ilyen az életben úgy is csak egyszer van, szóval mindenki maga dönt.
2018. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem feltétlen miattam nem fogok elmenni, hanem mert limitált volt a férőhelyek száma:(
2018. aug. 6. 11:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk minden héten, de minimum minden másodikon van valamilyen buli. :) Ne aggódj, abszolút nem tragédia kihagyni. Én elmentem az enyémre, és megbántam, mert nem vagyok nagy alkohol párti, és másról sem szólt az egész, mint az ivásról. Könnyedén fogsz tudni ismerkedni enélkül is, nem gondolnám, hogy te leszel az egyetlen, aki nem lesz ott.
2018. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!